2002

Otwieramy nowy rozdział – przenosimy studio na ul. Gdańską 91. Studio będzie mieścić się w pomieszczeniach pod ziemią i sąsiadować będzie z największym wówczas polskim sklepem dla DJów Skylark Records.

Zorganizowaliśmy imprezę body art Feketek z udziałem włoskiej performerki Angeli Baretty. Wykonała ona szokujący pokaz przy którym nie odbyło się bez kilku omdleń. Mówiło się poźniej, że była to prawdopodobnie najostrzejsza artystyczna kreacja, którą można było w Polsce publicznie zobaczyć. Zobaczcie video z imprezy:  https://www.youtube.com/watch?v=IqnxSMIlobw&index=7&list=PLDDDDCA3A15D47D0C
Obszerna relacja z performance’u została opisana w piśmie Tatuaż – ciało i sztuka #07.2002 oraz w portalu www.zero.pl (recenzja Wiktora Skoka).
Ponadto o studiu pisały o nas magazyny Dzień Dobry i Obserwacje.
Wystąpiliśmy na całononcnej imprezie „Free Piercing”, gdzie zakładaliśmy darmowe kolczyki chętnym osobom. Sponsorem tego wydarzenia, które odbyło się w klubie Underground w Łodzi, była firma Philip Morris.

Nasze logo w 2012 pojawiło się na plakatach 14 wydarzeń: m.in przy okazji wystawy „Die Kunst Ist Toth” Wspólnoty Leeeżeć w Ośrodku Propagandy Sztuki czy Teatro La Terrorismo Suka Off w klubie Sektor, a także na wielu imprezach Hospital Unit, w klubach Sektor, La Strada i innych.

  • Dla klienta
  • Nasz profil na Youtube
  • Nasz profil na Facebook.com - polub nas
  • Nasz profil na Facebook.com - polub nas
  • Nasz profil na Youtube