Od 2007 r. pracujemy przy ul. Piotrkowskiej 25 w nowym, większym i bardziej komfortowym studiu, które sami zaprojektowaliśmy i które odpowiada naszym wymaganiom. W studiu znajdują się dwa przestronne gabinety, wydzielone stanowisko do sterylizacji narzędzi, recepcja, miejsce dla klientów (poczekalnia) i stanowisko komputerowe.

W latach 2002 – 2007 studio mieściło się przy ul. Gdańskiej 91 gdzie nastąpiła fuzja Sigil Tattoo i największego w Polsce DJ shopu Skylark Records. Przedsięwzięcie miało niezwykły klimat, całość naszych niemal 120m2 mieściła się pod ziemią. Do studia przechodziło się przez rozbrzmiewający klubowymi dźwiękami DJ shop (pamiątkowe zdjęcia na końcu).

W latach 1998 – 2002 studio działało przy ul Składowej 15 (przy niezależnym klubie C4 Węglowa, do powstania którego się przyczyniliśmy). Mimo, że pracowaliśmy w starej kamienicy i trudno było do nas trafić, udało się stworzyć ciekawy klimat, który przyciągał do nas równie ciekawe osoby. Miejsce jednak nie rokowało specjalnych perspektyw na rozwój. Obecnie nie ma po nim śladu, na gruzach zburzonych kamienic powstaje właśnie Nowe Centrum Łodzi (pamiątkowe zdjęcia na końcu).

 

Zapisz