Jędrzej

Jędrzej

JĘDRZEJ SWATON (pracuje w STUDIU 2)
Octopus
FB

Bezpośredni impuls do otwarcia drugiego oddziału studia Sigil Studio 2 dał Jędrzej, który został menagerem w tym miejscu. To się musiało udać! Nasz wieloletni kolega, przyjaciel studia i pasjonat sceny tattoo, dał się już szerzej poznać m.in jako organizator widowni w Teatrze Nowym, organizator ogólnokrajowych zawodów brazylijskiego Jiu Jitsu oraz właściciel znanego klubu sportowego OCTOPUS.

Można się zastanowić jak on to wszystko ogarnia? Prawdopodobnie urodził się z telefonem w ręku. Z nowymi technologiami jest za pan brat. Do tego nie zaśmieca swojego życia żadnymi używkami, wegański tryb życia i straight edge w czystej postaci. Pełna odpowiedzialność. O takich osobach mówi się czasem young professionals. Można śmiało powiedzieć, że Jędrek ma wszystkie najlepsze cechy jakie powinien mieć efektywny menager, a do tego jego otwarty umysł pozwala mu żyć i pracować na pełnej zajawie.

Za jego sprawą wszystko działa jak należy,a przez studio przewinęło się wielu tatuatorów, których gościliśmy na spotach.

Spotkacie go w Sigil Studiu 2 na recepcji. Zadawajcie mu same konkretne pytania, na inne szkoda czasu! Chyba, że wiecie co jest 5.