Martyna

Martyna

MARTYNA CYNIAK (pracuje w Studiu 2)

INSTAGRAM
FACEBOOK

Jest studentką łódzkiej politechniki na wydziale architektura i urbanistyka.

Pierwsze próby tatuowania miały miejsce na przełomie 2014 i 2015 roku. Niedługo potem Martyna rozpoczęła regularną pracę jako tatuator w łódzkim studio Double Five . Kolejnym przystankiem w jej przygodzie z tatuowaniem było studio Hard to Forget, gdzie miała przyjemność nabierać doświadczenia i rozwinąć w pełni swój talent. W 2017r. rozpoczęła pracę w naszym Sigil Studio 2, gdzie tworzy swoje kolejne niesamowite projekty.

Martyna, osoba niezwykle skromna i powściągliwa, niechętnie mówi o sobie. Daje raczej przemówić swoim pracom, które znaleźć można na jej autorskich oraz studyjnych profilach. Dzięki nim zjednała sobie wielu oddanych jej klientów i fanów, którzy śledzą jej kolejne dokonania. A jakie one są? Najczęściej pada przymiotnik: “perfekcyjne”! I sami możecie się o tym przekonać.

Pracuje w czerni, a jej dominującym stylem jest dotwork. Tematy jej prac koncentrują się przede wszystkim wokół fauny i flory. Równie często pojawiają się motywy geometryczne oraz takie, gdzie kontur i kreska mają pierwszorzędne znaczenie. Precyzja i dbałość o detale stały się jej znakiem firmowym. Sposób w jaki kropkuje i prowadzi linię potrafi zadziwić najbardziej doświadczonych tatuatorów.

Dział DOT/LINE na naszej stronie zawiera przede wszystkim jej prace.

Zachęcamy do zapisów.

I nagroda Tattoo Konwent Gdańsk 2019, najlepszy tatuaż II dnia festiwalu