Taras

Taras

TARAS KRUK (pracuje w STUDIU 2)

FACEBOOK
INSTAGRAM
INSTAGRAM CALIGRAPHY

Taras pochodzi z fajnego miasta Tarnopol na Ukrainie. Do Polski przyjechał aby ukończyć studia grafiki komputerowej. Przez wiele lat zajmował się projektowaniem graficznym ale od dziecka podobały mu się obrazki na skórze i marzył o wytatuowanych rękach.
Swoją przygodę z tatuażem rozpoczął wykonując chińskie literki i inne śmiesznostki swoim znajomym. Po opanowaniu podstaw zaczepił się w studiu Atrament, gdzie nabrał kolejnych doświadczeń i ukierunkował swój rozpoznawalny styl. Wreszcie w 2018r. przeszedł do Sigil Tattoo 2, gdzie znalazł swoje stałe miejsce i możliwość dalszego rozwoju na swojej tatuatorskiej drodze.

Mimo licznych inspiracji jakie czerpie ze sztuki tatuażu, najwięcej pasji przejawia w realizacji autorskich motywów neotradycyjnych. Precyzyjny kontur oraz starannie dobrany i położony kolor, sprawiają, że gotowy motyw na skórze wygląda fascynująco. Obok stricte neotradycyjnych tematów, Taras najchętniej podejmuje się realizacji motywów związanych z fantasy, magią czy rycerzami, czym zaraził go jego starszy brat.
Kolejną pasją Tarasa jest kaligrafia w tatuażu. Odwiedźcie jego drugi instagramowy profil, gdzie znajdziecie stylizowane liternictwo, którym inkrustuje skóry naszych klientów.

Taras jest niezwykle pogodną, sympatyczną, otwartą na innych osobą i z przyjemnością przygotuje dla Was swój autorski motyw. Będzie na tip top!

2019 III nagroda, neotradycyjny, Tattoo Days – Łódź
2018 III nagroda – tatuaż I dnia festiwalu, Tattoo Days – Łódź