Konwenty – przegląd

2019.09 TATTOO DAYS ŁÓDŹ
Na własnym podwórku zdobywamy łącznie 7 nagród! Trofea o pięknych kształtach kół zębatych zdobyli:
Artem Metra – 2 pierwsze miejsca za Duży Czarno Szary oraz Mini
Aleksandr Ivanch  – 2 drugie miejsca za Neotradycyjny oraz Mały Kolor
Monika Ochman Tattoo – 2 trzecie miejsca za Neotradycyjny oraz Mały Kolor
Taras Boychik – trzecie miejsce za Neotradycyjny

2019.09 TATTOO ART FESTIVAL WARSZAWA

Warszawski Tattoo Art Festival zakończył się sukcesem. Udało się zdobyć aż 8 nagród:
4 x dla Adama Adam Kapuściński: I best of sunday, II realistyczny, II i III duży czarno-szary.
2 x dla Alexa Aleksandr Ivanch_Tattoo Dealer: I i III neotradycyjny.
1 x dla Artema Artem Metra: I duży czarno-szary
1 x dla Moniki Monika Ochman Tattoo: III watercolour

:

2019.08 TATTOO SHOW WROCŁAW
Fajny, kameralny konwencik.  Artem Metra wywalczył 2 nagrody:
I duży czarno-szary
II mały czarno-szary

2019.08 TATTOO KONWENT KATOWICE
Monika Ochman Tattoo
wzięła udział w “Dziarce w Ciemno”. Cała zabawa polega tu na tym, że klient oddając się w ręce artysty nie wie co będzie miał wytatuowane.

2019.07 TATTOO KONWENT GDAŃSK
 Kolejny świetny studyjny wypad nad polskie morze, z którego wracamy z dwiema pierwszymi nagrodami:
???? Martyna Cyniak Tattoo – tatuaż drugiego dnia konwentu
???? Artem Metra Tattoo – tatuaż duży

2019.04 TATTOOFEST CONVENTION KRAKÓW
Świetny konwent, z którego Artem Metra przywozi 2 nagrody!
1 miesce duży czarno-szary
3 miejsce duży czarno-szary

2019.04 TATTOO KONWENT POZNAŃ
Na Tattoo Konwent w boxie oprócz starych wiarusów ze studia 1 i 2: Olga oggs.ink, Adam Kapuściński, Artem Metra Taras Kruk, Jacek, Andrzej Gagz gościliśmy Anton Senkou i Tatianę Okt Ink Tattoo.

2018.11.03-04 TATTOODAYS ŁÓDŹ
Tym razem mogliście nas zobaczyć w naszym extra boxie, który – sądząc po reakcjach odwiedzających – wysoko podniósł poprzeczkę konwentowym standardom. Wraz z naszymi gośćmi i przyjaciółmi czuliśmy się w nim jak w domu! Za aranżację tej festiwalowej przestrzeni odpowiada nasz niesamowity boss z Sigil Tattoo 2 Jędrzej Swaton
Ze świetnie zorganizowanego konwentu udało nam się też przywieźć 5 pięknych nagród:
Adam Kapuściński I nagroda, duży czarno-szary
Ola Rau II nagroda, duży czarno-szary
Taras Kruk III nagroda, best of day
Aleksandr Ivanch_Tattoo Dealer III nagroda, neotradycyjny i III nagroda tradycyjny.
Wielkie dzięki dla wszystkich naszych modeli i przyjaciół! Było super!

2018.07 TATTOO KONWENT GDAŃSK
Gdańsk zdobyty przez nas po raz kolejny! I nagroda dla Adama Kapuścińskiego za najlepszy tatuaż związany z morzem. Poza tym imprezie towarzyszyła wystawa prac malarskich Alexa (dzięki dla Maćka Michalaka i jego internetowej galerii inkingz.com). W naszym boxie niemal wszyscy ze Studia 1 i 2: Alex, Olga, Ola, Monika, Artem, Bartek, Taras oraz Jędrek, Jacek, Wiktor i Andrzej Gagz oraz gościnnie Yauheni Fogot ze studia Good Sign (BY).

2018.05 TATTOOFEST KRAKÓW – legendarny i świetnie zorganizowany krakowski konwent, na którym mieliśmy okazję zagościć. Wielki plus za zapewnienie komfortu i szacunek dla pracy artystów przez ograniczenie ilości decybeli, wydobywających się z głośników.
Kolejny konwent i kolejna nagroda dla Artema – II miejsce w kat. duży czarno-szary.

2018.04 TATTOO DAYS LUBLIN (TattooDays.pl)Alex zgarnął 2 nagrody: I i II w kat. tatuaż neo-tradycyjny! Dzięki dla wszystkich naszych modeli, którzy zechcieli przyjechać na konwent. Fajny wyjazd, dużo słońca, więc nie ma powodu do smutku.

2018.03 TATTOO KONWENT POZNAŃ
Ogromny i świetnie zorganizowany Poznań Tattoo Konwent 2018 Mamy złoto, srebro i brąz! Swój dorobek z nagrodami powiększyli: Artem Metra (I nagroda w kat. duży czarno-szary) Adam Kapuscinski (II nagroda w kat. duży czarno-szary) Aleksandr Ivanch_Tattoo Dealer (III nagroda w kat. tatuaż neo-tradycyjny). Dzięki dla naszych modeli i wszystkich przyjaciół obecnych na konwencie.

 

2017.11 TATTOO DAYS ŁÓDŹ
Nowoczesna, przestronna Hala Expo w Łodzi, nie mogło nas tu zabraknąć. W naszym 12 metrowym boxie, który był chyba największy na tej imprezie, mogli się zaprezentować wszyscy nasi tatuatorzy. Udało nam się zdobyć aż 4 nagrody:
– I nagroda dla Adama Kapuścińskiego w kat. tatuaż duży czarno-szary
– II nagroda dla Alexa w kat. tatuaż neo-tradycyjny
– III nagroda dla Alexa w kat. tatuaż neo-tradycyjny
– III nagroda dla Artema w kat. tatuaż duży – czarno-szary.
Dziękujemy wszystkim naszym modelom, klientom, przyjaciołom i znajomym za wsparcie, rozmowy i świetnie spędzony czas. Dzięki Wam był to prawdopodobnie nasz najbardziej udany konwent!
Tatuowali: Ola Rau, Monika OMN, Martyna, Olga, Daria, Adam, Alex, Artem
Wsparcie: Jędrzej, Jacek, Wiktor, Gagz

konwenty ramka

 

2017.09 TATTOO KONWENT KATOWICE
Artem zdobył III nagrodę w kat. tatuaż mały czarno-szary! To już kolejna jego nagroda po tegorocznym konwencie w Gdańsku, kiedy również otrzymał III nagrodę w tej samej kategorii. Bardzo się cieszymy!
To był bardzo udany konwent! Wystawiliśmy się, w największym jak do tej pory, 8m. boxie, w którym pracowali prawie wszyscy nasi tatuatorzy ze Studia 1 i 2: Ola Rau, Monika OMN, Artem, Alex, Adam, a także gościnnie Bartek Szpera i Daria Popova. Z kolei nasza nowa tatuatorka Martyna Cyniak pracowała gościnnie w boxie studia Grien Rabbit z Katowic. Wystawiła się z nami również żona Alexa – Kristina, ze swoją kolekcją Ohana Collab. Aranżację stoiska i cały management zapewnili Jędrek, Jacek, Wiktor i Gagz.

konwent 2017 katowice

 

2017.07 TATTOO KONWENT GDAŃSK
Zdobyliśmy III nagrodę w kat. tatuaż mały czarno-szary (praca Artema).
Pierwszy konwent, na którym zaprezentowały się 2 nasze ekipy ze studia 1 i 2. Pod jednym szyldem tatuowali Ola Rau, Artem, Alex oraz gościnnie Daria Popova. Do ekipy dołączyła również nowa tatuatorka Monika OMN.

26

 

.

2016.11 TATTOO KONWENT ŁÓDŹ – HALA EXPO

TATTOO KONWENT to impreza, która miała już kilka odsłon w różnych miastach Polski, teraz przyszła kolej na Łódź. W naszym boxie tatuowali Adam, Alex i Marija. Ta trójka naszych tatuatorów wzięła również udział w wystawie BLACK 13, która towarzyszyła imprezie https://sigil.art.pl/eventy/2016-11-black-13-lodz-hala-expo/ Ucieszyła nas 1 nagroda dla Yauhena, który do niedawna pracował u nas.

16-11-tattoo-konwent-lodz

 .

 

2016.10 TATTOO DAYS ŁÓDŹ – HALA EXPO
Festiwal odbył się w przestronnej hali EXPO. Przy naszym największym jak do tej pory boxie 6x2m tatuowali Adam, Alex i Marija. Znalazło się tu również miejsce dla żony Alexa Krisitiny i jej stoiska z awangardową odzieżą OHANA COLLAB.
Zostaliśmy obdzieleni 3 nagrodami:
III w kat. tatuaż realistyczny (praca Adama)
III w kat. tatuaż mały czarno-szary (praca Alexa)
III w kat. best in show (praca Alexa).
Dziękujemy wszystkim naszym modelom i przyjaciołom, którzy odwiedzili nas podczas imprezy.

.16-10-tattoo-days

 

.

2016.10 WARSAW TATTOO CONVENTION
Adam i Alex, wraz z innymi tatuatorami obecnymi na konwencie, realizowali projekt plastyczny – wariacje n.t. plakatu z imprezy. Wydarzenie zorganizowała galeria INKINGZ.COM
16-wwa-600x300

.

.

 

2015.10 WARSAW TATTOO CONVENTION
Nasz tatuator Yauhen reprezentował Sigil Tattoo podczas III edycji warszawskiego konwentu.  Tatuował razem z naszymi zaprzyjaźnionymi kolegami z białoruskiego Good Sign, którzy wystawili się na tej imprezie.
2105-wwa-www

.

.

 

2015.06 TATTOOFEST KRAKÓW
Kolejny konwent w tym roku w którym wzięliśmy udział. Na front zostali wysłani nasi młodzi wojownicy (Adam, Alex, Yauhen). Starzy zostali w okopach (Gagz, Wiktor) lub zeszli z pola walki na z góry upatrzone pozycje (Jarek).
24

.

.

2015.04 TATTOO KONWENT WROCŁAW
Sigil Tattoo na konwencie we Wrocławiu reprezntowali Adam i Yauhen. Fajna impreza, było w porządku.

23

.

.

2014 TATTOO CONVENTION WARSZAWA
Na II edycji Warsaw Tattoo Convention 2014 Sigil Tattoo reprezentował nasz nowy tatuator Adam. Podczas konwentu wykonał dwa swoje autorskie tatuaże. Został on zaproszony do udziału przez firmę Cheyenne. Był to nasz pierwszy konwent, kiedy koszt naszego udziału pokrył sponsor.

14.11 wawa2

.
.
2013 TATTOO FESTIVAL – ŁÓDŹ
Nie wystawiliśmy się ze studiem ale nasi modele zdobyli dla nas III nagrodę w kat. kompozycja damska (wyk. Wiktor) oraz wyróżnienie w kat. kompozycja męska (proj. Gagz, wyk. Wiktor).
Unknown
.
.
2012 BODY ART CONVENTION – WARSZAWA
Druga edycja warszawskiego konwentu, zorganizowanego przez Kaśkę Ponikowską & jej Crew z www.hardcore-tattoo.pl , odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki. Wnętrza tego budynku nadawały niecodzienny klimat tego typu imprezie. Było parę minusów, np. frekwencja mogłaby być większa (na nieszczęście w październiku spadł śnieg!) ale też kilka fajnych akcentów, np świetny vege bar, pismo Body Art, które towarzyszyło imprezie i ogólnie dość dobra atmosfera. Na naszym stoisku tatuują Jarek i Wiktor, a włosy z Mietła Hair Shop plecie Ola .Unknown
.
.
2011 TATTOOFESTIVAL ŁÓDŹ
Już po raz czwarty bierzemy udział w łódzkim Tattoofestivalu. W naszym boxie jak zwykle, tatuowanie, Mietła i jego hair-shop, maskotki i inne gadżety do kupienia, wokół mnóstwo znajomych. Zainteresowanie ogromne, ponad 50-ciu wystawców, pokaz susspension grupy Altered States Crew, zabawny show Flick & Flem: Pain Trip i inne atrakcje.
Więcej możecie przeczytać z naszego felietonu o konwencie: Andrzej Gagz dla portalu Independent.pl
Unknown
.
.
2010 X TATTOO KONWENT POZNAŃ
Pierwszy konwent tatuażu w Poznaniu odbył się w klubie Eskulap, w którym nie polecamy toalet. Poza tym standardy sterylności w festiwalowej normie. Impreza dość kameralna ale i tutaj nie zabrakło wielu wiarusów z polskiej sceny tattoo. Miło, przyjemnie i czasem głośno – imprezie towarzyszyły koncerty.
Zdobyliśmy
I nagrodę w kat. kompozycja damska oraz
III nagrodę w kat. tatuaż duży autorski.
Prace wykonał Wiktor, projekt pracy autorskiej Gagz
.Unknown
.
.
2010 TATTOO FESTIVAL ŁÓDŹ
Trzecia już edycja ogólnopolskiego konwentu w Łodzi. Atmosfera dobra, choć bez specjalnych tłumów w tym roku. W naszym boxie pracowała cała studyjna załoga: tatuowanie, fryzowanie, witrynka z maskotkami… Na scenie pokaz podwieszania, akrobacje cyrkowe, fireshows, przyjemny klubowy klimat przy barach… Należą się brawa, to było na plus. Ale niestety nie wszystko. Spektakularne były choćby prace jury, które przy konkursach wypytywało modeli jakie reprezentują studio. Zastrzeżenia też budził old schoolowy catering z daniami z poprzedniej epoki – o licznych wegetarianach biorących udział w tattoo konwentach raczej nie pomyślano. Może kiedyś przyjdą lepsze czasy.
Unknown
.
.
2009 TATTOOFEST KRAKÓW
Kolejny krakowski Tattoofest, na który zaproszono ponad 100 wystawców, zapowiadał się naprawdę nieźle. Prawdopodobnie ze względu na liczbę gości festiwal przeniesiono z bardzo przyjemnej Rotundy do przestronnej hali, gdzie przestrzeń wystawiennicza była jeszcze większa. Ekipa z Kultu zadbała o duże, wygodne boxy, komfort dla zwiedzających i wystawców, urozmaicony był też program imprezy. Jednak mimo wysiłku organizatorów nie udało się podtrzymać świetnej atmosfery z poprzednich edycji tego największego i bezkonkurencyjnego jak dotąd polskiego festiwalu. Nowe miejsce nadaje się bardziej na targi handlowe niż na tattoo konwent z klimatem. Nie jest to tylko nasza opinia. Ale nie było źle, to nadal największa i najciekawsza impreza tego typu jaka odbywa się w tym kraju. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepsza.
Unknown
.
.
2009 TATTOO FESTIVAL ŁÓDŹ
Druga już edycja ogólnopolskiego Tattoo Festivalu, która odbywa się w Łodzi, pretenduje do jednej z najważniejszych, krajowych imprez tego typu. Zeszłoroczny debiut nie był zły, ten jednak był zdecydowanie bardzo udany. Bardzo dobra, lekka atmosfera mimo ogromnego zainteresowania (zwłaszcza w pierwszy dzień festiwalu). Niewątpliwą atrakcją był pokaz podwieszania, były też fireshows, i pokazy make up & fashion, do których specjalne fryzury przygotowała Ewelina z naszego studyjnego Mietła Hairshop. Dopingujemy i liczymy na jeszcze ciekawszy konwent w 2010! Zdobyliśmy:
– I nagrodę w kat. kompozycja męska,
– II nagrodę w kat. tatuaż etniczny i biomechaniczny oraz
– Wyróżnienie w kat. tatuaż autorski.
Wszystkie nagrodzone prace wykonał Wiktor, projekt pracy autorskiej Gagz, projekt kompozycji męskiej Gagz i Wiktor.Unknown
.
.
2008 TATTOOFEST KRAKÓW
Kolejny i z roku na rok coraz lepszy konwent. Naprawdę wiele do obejrzenia. Wśród atrakcji największe wrażenie zrobił chyba występ Bobo.s Loco Carneval, czyli body show w bardzo efektownym wydaniu. Dla nas ten konwent nie był jednak udany. Nasi modele nie dojechali, a my zmęczeni nie byliśmy chętni do pracy na miejscu. W naszym boxie gościnnie tatuował Luk (Łukasz Żera) z Warszawy .Unknown
.
.
2008 TATTOOFEST LÓDŹ
Wiele osób zastanawiało się jak uda się ten pierwszy w Łodzi ogólnopolski konwent tautuażu. Przy pomocy bardziej doświadczonej ekipy z krakowskiego Kultu, jego organizacji podjął się klub Dekompresja. Były atuty: dobra lokalizacja Łodzi na mapie Polski, świetnie przystosowane do tego typu imprezy miejsce (przestronny dwupoziomowy klub po luxusowym kinie Iwanowo z poprzedniej epoki), ogromne zainteresowanie.
Impreza udała się nadspodziewanie dobrze i wszystko wskazuje na to, że łódzki tattoofest będzie jednym z ważniejszych, cyklicznie odbywających się konwentów w Polsce.
Zdobyliśmy II nagrodę w kat. tatuaż duży kolorowy. Pracę wykonał Broda.
Unknown.
.
2007 TATTOOFEST KRAKÓW
Obecnie największy i zdecydowanie najlepszy konwent tatuażu w Polsce. Towarzyszący MOSH FEST dodał jeszcze większe znaczenie tej świetnie zorganizowanej imprezie.
Zdobyliśmy II nagrodę w kat. tatuaż drugiego dnia festiwalu. Pracę wykonał Wiktor.Unknown.
.
2006 FESTIWAL TATUAŻU SZCZECIN
Mały festiwal ale udana impreza, było ok.
Unknown.
.
2006 TATTOOSHOW KRAKÓW
Bardzo udany ogólnopolski konwent zorganizowany przez krakowskie studio Kult. Dobra atmosfera i zero nudy. Wiktor tatuuje, a Andrzej Gagz robi piercing. Extra pokaz Lucky Luka. Zdobyliśmy I nagrodę w kat. tatuaż autorski (Piotr, Wiktor) oraz III nagrodę w kat. tatuaż czarno/biały duży (Piotr).

.
2005  TATTOOSHOW WARSZAWA
Najbardziej prestiżowy wówczas w Polsce konwent tatuażu. Zdobyliśmy I nagrodę w kategorii tatuaż czarno-biały. Pracę wykonał Phetrus, dużą jej część także Wiktor.
Unknown.
.
.
2004 DISCO EROTIC SHOW ŁÓDŹ
Klub Nexus. Nasz box na imprezie… o podtekście seksualnym.
Unknown.
.
2003 EROTICON ŁÓDŹ
Atrakcje w klubie Faraon w Łodzi. I my wzięliśmy w tym udział (!). Wystawili się z nami również koledzy z GOOD TIMES i CANOE TATTOO z Białegostoku czyli pracujący u nas później Roman (Mariusz Romanowicz). Zabawna impreza.
Unknown.
.
2000 TATTOO & MUSIC FESTIVAL ŁÓDŹ
Impreza tattoo w klubie Forum Fabricum w Łodzi. Wystawiliśmy się w zainscenizowanej przestrzeni w czarnym boxie. Na plakacie wpisano błędnie nazwę studia (sic!!!). Samo słowo TATTOO też z błędem (!).
Unknown
2000 TATTOO CONVENT SZCZECIN
Nie wzięliśmy udziału w imprezie, ale nasza modelka zgłosiła się do konkursu i zdobyła dla nas II nagrodę w kat. kompozycja damska. Pracę wykonał Phetrus. Pierwsza wzmianka o nas w magazynie!
Unknown

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

  • Dla klienta
  • Nasz profil na Youtube
  • Nasz profil na Facebook.com - polub nas
  • Nasz profil na Facebook.com - polub nas
  • Nasz profil na Youtube