W tatuażu pojawiają się nowe, bardzo ciekawe trendy, niezwykłe techniki i nieszablonowe rozwiązania. Nierzadko sami stosujemy swoje własne, małe patenty. Innowacyjnemu podejściu sprzyja wspólna praca i nieustanne wymienianie się doświadczeniami w naszym tatuatorskim teamie. Staramy się być wszechstronni, choć oczywiście każdy z nas ma swoje własne preferencje odnośnie stylu w jakim chciałby pracować.

Wszystkie osoby, które pracują w studiu Sigil Tattoo mają wieloletnie doświadczenie, a ich prace udokumentowane są własnym portfolio. Wszelkie informacje o ich dorobku, jak: nagrody, szkoły plastyczne, wystawy i artystyczne realizacje oraz reprezentowany styl, a także linki do ich autorskich stron znajdą się w zakładce TATTOO CREW.

Galeria została podzielona na różne style. Kategorie są oczywiście umowne, z pewnością jednak pomogą w przejrzeniu naszych prac. Wszystkie prezentowane  tatuaże są sygnowane symbolem tatuatora, który jest autorem pracy:  Adam (A) , Alex (AX), Artem (AM), Bartek Szpera (BS), Monika Omn (OMN), Ola Rau (OR) , Olga (O), Taras Kruk (TK), Wiktor  (W), Jarek  (J), Yauhen Abu (YZ), Yurek (Y), Broda (B), Phetrus (P), Gagz, projekt (G).

Pracujemy na sprawdzonym i sterylnym sprzęcie. W użyciu są m.in. najnowszej generacji maszynki rotacyjne, które pochodzą od renomowanych producentów. Pracę ułatwiają nowoczesne zasilacze, mobilne stoły, specjalistyczne medyczne krzesła, leżanki i podłokietniki. Wybieramy najlepsze dostępne pigmenty. Nasza paleta obejmuje ok 50-100 kolorów, od wściekle jaskrawych barw, przez stonowane odcienie i wiele stopni szarości po kruczą, głęboką czerń.