Events

W tym dziale znajduje się cała zewnętrzna aktywność Sigil Tattoo.

KONWENTY. To przegląd i opis kilkunastu konwentów i tattoo parties, w których  wzięliśmy udział i z których udało nam się przywieźć kilkanaście nagród.  Szczególną dla nas pozycją jest impreza body art FEKETEK z 2002 r. z udziałem włoskiej performerki Angeli Baretty.  Była to impreza body art,  którą sami zorganizowaliśmy.

MEDIA czyli nasza obecność na łamach prasy, w radiu, w telewizji, w internecie, w formie wywiadów, opinii, recenzji i innych naszych publikacji, na papierze, taśmie, w cyberprzestrzeni itp. Cieszą nas obszerne prezentacje studia we wszystkich trzech polskich tattoo magazynach: Tatuaż – scena i konteksty kulturowe, Tatuaż – ciało i sztuka i Tattoofest. Video programy z naszego studia transmitowało MTV i ekipa dokumentująca współczesną kulturę tattoo: Dice Video. Studio gościło też kilku innych artystów, którym dało przestrzeń dla własnych działań twórczych, np. Giovanni Calemma, prof. Andrzej Chętko i inni. Ważniejsze media: TVN, TVP 3, TV Toya, Radio Łódź, Radio Żak, Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl, Na Temat i inne.

SUPPORTS to długa lista ponad 200 imprez i przedsięwzięć jakie od początku działania studia wspieraliśmy. Kilka imprez i plakatów zostało też przygotowanych przez nas. Logo Sigil Tattoo zawsze pojawiało się na plakatach i ulotkach, często nawet bez naszego wsparcia, za co przyjaciołom bardzo dziękujemy. Obecnie działalność wzajemnego wsparcia jest wciąż kontynuowana. Za umieszczenie naszego loga reklamujemy wydarzenie na www, fb i wieszamy plakat w studiu. Wymaga to oczywiście wcześniejszych ustaleń, używanie loga Sigil Tattoo bez naszej wiedzy jest zabronione. Z pewnością nie będziemy nigdy wspierać żadnego nacjonalistycznego, autorytarnego, totalitarnego czy rasistowskiego chłamu.

WYSTAWY. Artystyczne dokonania założycieli Sigil Tattoo (Phetrus, Gagz) zostały zaprezentowane na szczególnie ważnej dla nas wystawie L-UND w 2013r. w Galerii Manhattan w Łodzi. Mniej osobisty, choć pewnie równie ważny, wydaje się nasz udział w wystawie ETNOINSPIRACJE Muzeum Narodowego w Gdańsku, gdzie pokazano kilka sfotografowanych tatuaży autorstwa Wiktora. Jest też zapoczątkowana w 2016 r. seria wystaw internetowej galerii inkingz.com w któej biorą udział Adam, Alex i Marija.
SIGIL STUFF & SOUNVENIRS to nasze pamiątki i reklamy.