2018

To był dobry rok!

Powiększyliśmy Studio 2 o dodatkowe pomieszczenia z pomocą naszych przyjaciół z biura architektonicznego Officyna. Od razu zrobiło się miejsce dla nowych tatuatorów. Do naszej ekipy dołaczyli: Bartek Szpera Tatuaże i Taras Kruk Powiększyła się również studyjna Iron Crew z wytatuowanym logiem Sigil: Olga Duraj Artur Owczarek Janek OwczarekSebastian Mikiel – witamy w rodzinie!

W tym roku jeździliśmy też trochę po tattoo konwentach, gdzie obdzielono nas paroma nagrodami:
—- Tattoo Konwent Poznań
I nagroda, Artem
II nagroda, Adam
III nagroda, Alex
—- Tattoo Days Lublin
I nagroda, Alex
II nagroda, Alex
—- Tattoofest Convention Kraków
II nagroda, Artem
—- Tattoo Konwent Gdańsk
I nagroda, Adam
—- Tattoo Days, Łódź
I nagroda, Adam
II nagroda, Ola Rau
III nagroda, Taras
III nagroda, Alex
III nagroda, Alex

Ponadto Alex zaprezentował swoje prace malarskie na dwóch wystawach: „Sztuka i Tatuaż” (w Gdańsku) i na autorskiej „XX lat w bramie” wPop’n’Art w Łodzi.

Zorganizowaliśmy pokaz Sigil SinemaKino Bodo, gdzie wyświelono nasze filmy oraz przekrojowy film o polskiej scenie tatuażu wyprodukowany przez Mania Studio

Po raz kolejny zawiązaliśmy współpracę z Nervous Strong Company. Więcej o tym usłyszycie już po Nowym Roku. Ola, Monika, Martyna, Artem, Bartek, Taras i Alex przygotowali projekty na ciuchy, które będą dostępne w nowej kolekcji. Mamy też kilka fajnych promo filmików.

W naszych SIGIL Tattoo i SIGIL Tattoo Studio 2 gościliśmy na spotach wielu fantastycznych tatuatorów. W tym roku odwiedzili nas:
Krzysztof Kamyk – Zmierzloki
Alex Kosenkov – Right Stuff (BY)
Coxie tattoo – Kos
Mariusz Olech – Zmierzloki
Akvarko gallery – Ink miners
Doktore-tattoo – Ink-ognito
Mateusz Kocjan Tattoo – That’s All Folks
Krzysztof Cieslik – on the road
Mariusz Romanowicz – Inkspiracy
Mateusz Wojtak – on the road
Yauhen Fog– Good Sign (BY)

Media: Nowy branżowy magazyn Tattoo Spot poświęcił nam 2 strony, gdzie znalazły się prace Olgi, Adama, Alexa i goszczącej u nas Darii. Z kolei magazyn Tattoofest opublikował prace Adama, Moniki OMN oraz Artema. Pisano też o nas na stronie miasta Gdańska (gdańsk.pl) po Tattoo Konwencie w tym mieście.

Nie zabrakło też paru naszych benefitów na Otwarte Klatki: przygotowaliśmy studyjny walk in oraz tatuowaliśmy na Veganmanii w ramach akcji Tatuaże Zamiast Futra. Wspomoglismy również Jacka, przyjaciela Adama, który uległ poważnemu wypadkowi. Z kolei Ola Rau wzięła udział w projekcie Mamy Moc fundacji Spunk.

W tym roku stuknęło nam XX lat i z tej okazji przygotowaliśmy kilka ze wspomnianych wyżej wydarzeń oraz imprezę w klubie Niebostan. Kto z Was tam był mógł dostać też nasz jubileuszowy znaczek (limited 1/60 od Krystiana) lub specjalnie przygotowany na tę rocznicę T-shirt. Zobaczcie pamiątkowy film na XX lecie zrealizowany przez Maksymiliana Bieńkowskiego.

Nie obyło się również bez supportów. Jak zwykle logo Sigil Tattoo pojawiało się m.in. na plakatach punk gigów Wunder Wave, wielu industrialnych imprezach w klubie DOM, cyklu Kosmopolitania czy wystawie Grzegorza Wróblewskiego.
Dziękujemy za wsparcie: Demolka Procesor Plus Beatscapes Zakrętka ato sushi Maria MachuderskaMarianna Zimny Wiktor Skok Octopus Łódź. Dzięki dla wszystkich naszych modeli, którzy jeżdżą z nami na konwenty, dla naszych klientów, przyjaciół, znajomych, ziomeczków i sympatyków…

XX lat za nami! Z pełnymi żaglami wchodzimy w trzecią dekadę!
Bądźcie na linii!

 — z: Martini CyniakArtem MetraMonika Ochman TattooJędrzej SwatonTaras KrukAdam KapuścińskiAleksandr Ivanch_Tattoo DealerOla RauViktor SigilWalter E KurtzGagz Andrzej,oggs.ink i Bartek Szpera Tatuaże

fot. Arkadiusz Kera Kerson

  • Dla klienta
  • Nasz profil na Youtube
  • Nasz profil na Facebook.com - polub nas
  • Nasz profil na Facebook.com - polub nas
  • Nasz profil na Youtube