2014

POWIĘKSZAMY STUDIO i mamy nowy gabinet z kolejnymi dwoma stanowiskami. Do tego nowe, drugie stanowisko komputerowe i do rysowania wzorów.

DO NASZEJ EKIPY dołączyło 3 REWELACYJNYCH TATUATORÓW!

ADAM KAPUŚCIŃSKI – którego najbardziej interesują prace realistyczne w odcieniach szarości. Uwielbia realizować portrety, z których wydobywa głębię, uzyskuje efekt trójwymiarowości i umiejętnie pracuje z kontrastem. Swoje prace okrasza często misternymi zdobieniami, koronkami, łańcuszkami itp. co daje niezwykłe efekty. Jego projekty powstają najczęściej jako zestawienia zdjęć w technice collage’u.

ALEX IVANCH – artysta z Białorusi. Bardzo wszechstronny tatuator po szkołach plastycznych, szukający nowych dróg w tatuażu i eksperymentujący z konwencjami. Jego ulubionym stylem jest neo-tradycjonalizm, gdzie do tematu opartego często na solidnym konturze przenika styl realistyczny. Styl ten pozwala mu również na korzystanie z szerokiej palety kolorów, co sprawia mu ogromną radość. Tematyka, którą podejmuje odnosi się często do świata roślinnego, ale i eksploruje otaczającą go rzeczywistość, zarówno wiejską jak i miejską, którą przedstawia często w symboliczny sposób.

YAUHEN ZAVADSKI – kolejny niezwykle utalentowany tatuażysta i designer z Białorusi, gdzie pracował w mińskim Good Sign Tattoo.
W 2014 rozpoczął pracę w Sigil Tattoo, gdzie najchętniej realizował swoje customowe prace dla wybranych klientów. Cały czas odkrywa i rozwija tradycyjny styl oparty na konturze i oszczędnym sposobie cieniowania. Twórca niezwykłej ilości posterów, ulotek, okładek płyt, rysunków, naszywek, wlepek i tradycyjnych tattoo flashy. Prezentowane tu prace w znaczący sposób eksplorują sferę jego zainteresowań, przede wszystkim sceną skinhead reggae, northern soul, punk, ska i oi oraz uliczną stylistyką z domieszką humoru.

MAMY LASER! Mamy wreszcie w studiu laser do usuwania tatuaży. Kto ma na skórze starą, niechcianą pamiątkę, może się jej wreszcie pozbyć. Laser obsługuje JACEK, nasz wieloletni przyjaciel, a więc kolejna pewna osoba w Sigil Crew. 

MAMY NOWĄ RESPONSYWNĄ STRONĘ WWW

Wystawiamy się na II edycji Warsaw Tattoo Convention.  Sigil Tattoo reprezentuje nasz nowy tatuator Adam, który został zaproszony do udziału przez firmę Cheyenne. Był to nasz pierwszy konwent, kiedy koszt naszego udziału pokrył sponsor.
Podczas konwencji Adam udziela wywiadu dla Turbo TV.

Supports: logo sigil nieustannie pojawia się na plakatach cyklu imprez Kospomolitania oraz na kilkunastu innych muzycznych wydarzeniach.

  • Dla klienta
  • Nasz profil na Youtube
  • Nasz profil na Facebook.com - polub nas
  • Nasz profil na Facebook.com - polub nas
  • Nasz profil na Youtube