Sigil Studio 2 działa od początku 2017 r. i zlokalizowane jest w samym centrum Łodzi, przy jednym z jej najbardziej reprezentacyjnych miejsc. Jest to niezwykle klimatyczny woonerf (podwórzec) przy ul.6-go Sierpnia tuż przy Piotrkowskiej. Studio mieści się na I piętrze w odnowionej,  zabytkowej kamienicy.

Projekt lokalu powstał w biurze architektonicznym OFFICYNA, które mieści się w tym samym budynku. Ze współpracy i realizacji jesteśmy bardzo zadowoleni, udało się stworzyć nowoczesne, komfortowe miejsce do pracy w charakterze open space. Kilka słów od projektantów:

          „Wybór lokalizacji, specyfika funkcji oraz otwartość Inwestorów zaowocowała konstruktywną współpracą oraz spójnym i charakternym wnętrzem. Zaproponowana przez nas koncepcja balansuje pomiędzy cechami industrialnymi (styl Inwestorów) oraz wpływami kamienicznymi właściwymi dla ducha miejsca ponad 130-letniego budynku. Efektem przyjętej zasady są zestawienia materiałów szlachetnych w wyrazie (ścienne dekory, jodełkowana posadzka, stylizowane siedziska) z elementami surowymi (stalowa konstrukcja rusztu sufitowego, metalowe siatki i przegrody, funkcjonalne i proste szafki). Całość udało się utrzymać w spójnej i spokojnej kolorystyce szarości, brązów i szczerych faktur (sklejka, drewno, kamień), co nie zakłóci ekspresji wiszących na ścianach projektów i zdjęć tatuaży.”

Zerknijcie w galerii na zdjęcia, a pod linkami wizualizacje i projekt:

http://projektofficyna.pl/projects/sigil-studio-tatuazu/
https://www.facebook.com/projektofficyna/posts/1054680594654242