Events

KONWENTY. To przegląd i opis kilkdziesięciu konwentów i tattoo parties, w których  wzięliśmy udział i z których udało nam się przywieźć kilkanaście nagród.

MEDIA czyli nasza obecność na łamach prasy, w radiu, w telewizji, w internecie, w formie wywiadów, opinii, recenzji i innych naszych publikacji, na papierze, taśmie, w cyberprzestrzeni itp. Cieszą nas obszerne prezentacje studia we wszystkich czterech polskich tattoo magazynach: Tatuaż – scena i konteksty kulturowe, Tatuaż – ciało i sztuka, Tattoofest i Tattoo Spot. Video programy z naszego studia transmitowało MTV i ekipa dokumentująca współczesną kulturę tattoo: Dice Video. Studio gościło też kilku innych artystów, którym dało przestrzeń dla własnych działań twórczych, np. Giovanni Calemma, prof. Andrzej Chętko i inni. Ważniejsze media: TVN, TVP 3, TV Toya, Radio Łódź, Radio Żak, Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl, Na Temat i inne.

NASZE AKCJE / BENEFITY w tym dziale możecie zapoznać się z wydarzeniami zorganizowanymi przez nas lub te benefitowe (dla dzieci lub na rzecz praw zwierząt), w których braliśmy udział jako goście.

WYSTAWY Artystyczne dokonania założycieli Sigil Tattoo (Phetrus, Gagz) zostały zaprezentowane na szczególnie ważnej dla nas wystawie L-UND w 2013r. w Galerii Manhattan w Łodzi. Równie ważny, wydaje się nasz udział w wystawie ETNOINSPIRACJE Muzeum Narodowego w Gdańsku, gdzie pokazano kilka sfotografowanych tatuaży autorstwa Wiktora. Jest też zapoczątkowana w 2016 r. seria wystaw internetowej galerii inkingz.com w której brali udział Adam, Alex i Marija.