Alex

crew-71

Alex

ALIAKSANDR IVANCH a.k.a ALEX (pracuje w Studiu 1)

INSTAGRAM
FACEBOOK
FLASHE ALEXA
Wystawy: Tatuaż i Sztuka, Black 13

Tatuażysta z Białorusi pracujący w Sigil Tattoo od 2014. Jego gruntowne przygotowanie plastyczne dało mu szansę szybkiego rozwoju na tatuatorskiej drodze. Od 2001 r. nieprzerwanie rysuje i maluje, najpierw w Szkole Sztuk Pięknych oraz w Liceum Sztuk Pięknych i Designu na Białorusi, a od 2012 studiuje Wzornictwo na Politechnice Łódzkiej. Alex wystawiał swoje prace na co najmniej kilku wystawach, m.in. tymi ściśle związanymi z tatuażem, jak: Sztuka i Tatuaż czy Black 13.

Umiejętności Alexa pozwalają mu na swobodne poruszanie się między tatuatorskimi konwencjami. Ze swobodą realizuje również prace realistyczne, jednak preferuje szkice i rysunki będące odzwierciedleniem jego plastycznych pasji. Tematyka, którą podejmuje odnosi się do świata roślinnego, ale i eksploruje otaczającą go rzeczywistość, zarówno wiejską jak i miejską, którą przedstawia często w symboliczny sposób.

Poza tatuowaniem, wraz ze swoją żoną Kristiną,  projektuje odzież w ramach projektu Ohana Collab. Brali udział w kilku pokazach mody, (m.in. na Gali Amber Look Project w Sopocie) zdobywając prestiżowe nagrody.

Za swoje prace w tatuażu Alex otrzymał nagrody:

2016 III nagroda TATTOO DAYS – Łódź, tatuaż mały czarno-szary
2016 III nagroda TATTOO DAYS – Łódź, best in show
2017 II nagroda TATTOO DAYS – Łódź, neo-tradycyjny
2017 III nagroda TATTOO DAYS – Łódź, neo-tradycyjny